وضعیت ورود
درحال حاضر شما وارد سایت نشده اید.
آمار بازدیدکنندگان
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 553
  • بازدید ماه: 27,410
  • بازدید سال: 838,609
  • کل بازدیدکنند‌گان: 246,563
قیمت روز

سازندگان رزین برای دست‌آوردها در بخش‌های خودرو، پزشکی آماده می‌شوند…

جای‌گزینی فلز در بسته‌بندی‌های دارویی حفاظتی و خودرویی از جمله محرک‌های اصلی رشد هستند.

TotalEnergies یک راکتور جدید را در Feluy، بلژیک، برای تولید مواد پلی‌پروپیلن کارآمد (PP) راه‌اندازی کرده است. از طریق این سرمایه‌گذاری، TotalEnergies قصد دارد جایگاه خود را در بازار پلیمرهای دارای ارزش افزوده افزایش دهد. بنابراین، این شرکت در حال افزایش تولید گریدهایش است که بالاترین استانداردهای کیفی و الزامات فنی بازارهای تخصصی، از جمله پزشکی و خودرو را برآورده می‌کند.

در بخش خودرو، PP و سایر رزین های مهندسی جای‌گزین فلز می‌شوند تا وزن کلی خودرو را کاهش دهند و انتشار CO2 را تا ۱۰% کاهش دهند. PP همچنین نقش مهمی در بخش پزشکی، به ویژه در بسته‌بندی دارو و با تضمین حفاظت از محصول ایفا می‌کند.

Valérie Goff، معاون ارشد، پلیمرها، در TotalEnergies، اظهار داشت: “راه‌اندازی این راکتور جدید در Feluy ما را قادر خواهد ساخت تا تقاضای رو به رشد مشتریان خود، از جمله بازارهای تخصصی خودرو و پزشکی، برای پلیمرهای همیشه کارآمدتر را که به کاهش ردپای کربن مربوط به کاربردهای نهایی کمک می‌کنند، برآورده کنیم.”

همچنین در اروپا، BASF قصد دارد ظرفیت پلی‌آمید۶۶ (PA66) را در Freiburg در آلمان گسترش دهد، با ظرفیت جدید که قرار است در سال ۲۰۲۲ وارد بازار شود. همراه با سرمایه گذاری جدید در خوراک هگزامتیلن‌د‌ی‌آمین (HMD)، این امر تجارت PA 66 را که BASF در سال ۲۰۲۰ از Solvay خریداری کرد، بیش‌تر گسترش خواهد داد.

دکتر Ramkumar Dhruva، رئیس Monomers Division  BASF گفت: “با این کارخانه جدید HMD در Chalampe و وسعت پلیمریزاسیون در Freiburg، BASF تضمین خواهد کرد که HMD و PA 66 به طور قابل اعتماد به مشتریان عرضه می‌شود، در حالی که به تقاضای فزاینده در بازار نیز رسیدگی می‌کند.”

HMD یک پیش ماده است که در تولید پلیمرهای PA 66 با کارایی بالا و مواد اولیه پوشش استفاده می شود. از جمله کاربردهای دیگر، این محصولات در صنعت خودروسازی و همچنین در تولید الیاف تخصصی استفاده می‌شوند.

 

لینک خبر:

https://www.plasticstoday.com/medical/resin-makers-gear-gains-auto-medical-sectors

 

همراهان عزیز می‌توانند جهت برقرای ارتباطات دوسویه، انتقال سوالات، نظرات و پیشنهادات سازنده خود از طریق پست الکترونیک زیر ما را یاری فرمایند.

info@fara-ps.com

پاسخ دهید